Domov Organi občine Občinski svet Odbor za javne finance

Odbor za javne finance

Člani (mandat 2018 do 2022)
  • Predsednica, Bojana Muršič, mag., SD
  • Podpredsednik, Ladislav Pepelnik, #SKUPAJ
  • Članica, Tamara Gornjak, 2x2
  • Član, Tomi Prosnik, ZA
  • Član, Aleksander Brunčko, SDS

Mandatno obdobje 2018 do 2022

22.09.2020 ob 18.00
21.05.2020 ob 18.00
04.10.2019 ob 17.00
16.07.2019 ob 18.00
26.06.2019 ob 17.00
17.04.2019 ob 18.00
18.03.2019 ob 18.00