Komisija za mandatna vprašanja, volitve in imenovanja

Člani (mandat 2018 do 2022)
  • Predsednik, Lovro Bačun, 2x2 - Neodvisna lista
  • Podpredsednica, Irena Kukovec Stajan, #SKUPAJ
  • Članica, Bojana Muršič, mag., SD
  • Član, Darko Knez, ZA
  • Član, Drago Bolčina, LEVICA

Mandatno obdobje 2018 do 2022

06.01.2021 ob 16.30
30.12.2020 ob 17.00
08.12.2020 ob 17.00
03.12.2020 ob 17.00
10.11.2020
23.09.2020 ob 18.00
15.06.2020 ob 16.00
10.06.2020
21.05.2020 ob 17.30
18.03.2020
21.01.2020
29.01.2020 ob 18.00
30.12.2019 ob 15.00
22.11.2019
18.07.2019 ob 17.00
27.06.2019 ob 17.00
07.06.2019
17.04.2019 ob 17.00
11.04.2019
25.02.2019 ob 18.00
28.01.2019 ob 15.15
21.01.2019 ob 19.00
10.01.2019
27.12.2018 ob 17.00