DIREKTORICA OBČINSKE UPRAVE

 

 

mag. Karin Jurše

Tel: 02 673 05 00

karin.jurse@ruse.si


ODDELEK ZA SPLOŠNE ZADEVE IN DRUŽBENE DEJAVNOSTI

 

Vodja oddelka - višja svetovalka I

Tanja Kocjan

Tel.: 02 669 06 57

tanja.kocjan@ruse.si

 

Tajnica funkcionarja V

Nina Kolar

Tel.: 02 669 06 50

urad.zupana@ruse.si

 

Višja svetovalka I

mag. Truda Vene

Tel.: 02 671 93 37

truda.vene@ruse.si


Strokovna sodelavka VI

Olga Malec

Tel.: 02 669 06 49

olga.malec@ruse.si


Strokovna sodelavka VI

Tinka Očko

Tel. 02 671 93 40

tina.ocko@ruse.si


Sprejemna pisarna - Strokovna sodelavka VI

Ksenija Šef

Tel: 02 669 06 56

ksenija.sef@ruse.si


Administratorka V

Hedvika Potočar

Tel: 02 669 06 42

zdravo.mesto@ruse.si


Administratorka V

Marjana Blažke

Tel.: 02 669 06 53

marjana.blazke@ruse.si

ODDELEK ZA GOSPODARSTVO, FINANCE, KOMUNALO, OKOLJE IN PROSTOR

 

Vodja oddelka - višji svetovalec I

mag. Saša Ajd

Tel.: 02 669 06 41

sasa.ajd@ruse.si


Višja svetovalka I

Barbara Ferlic

Tel: 02 669 06 43

barbara.ferlic@ruse.si


Višji svetovalec I

Boštjan Petek

Tel: 02 669 06 45

bostjan.petek@ruse.si


Svetovalka III

Mojca Savicki

Tel: 02 669 06 59

mojca.savicki@ruse.si


Višja referentka I

Danica Vagner

Tel.: 02 669 06 44

danica.vagner@ruse.si


Višja referentka I

Lidija Kotnik

Tel.: 02 671 93 31

lidija.kotnik@ruse.si


Finančnica V

Andreja Kotnik

Tel: 02 671 93 39

andreja.kotnik@ruse.si


Finančnica V

Liljana Podlogar

Tel: 02 671 93 39

liljana.podlogar@ruse.si

 

 

REŽIJSKI OBRAT

 

Vodja režijskega obrata - višji svetovalec II

Boštjan Jerman

Tel.: 02 671 93 32

bostjan.jerman@ruse.si


Strokovni sodelavec VII/1

Andrej Gašparič

Tel.: 02 671 93 42

andrej.gasparic@ruse.si


Administratorka V

Marija Banfič

Tel.: 02 671 93 35

marija.banfic@ruse.si


Gradbeni tehnik V

Vladimir Rajh

Tel.: 02 671 93 34

 

Delovodja V

Anton Kosar

Tel.: 02 671 93 33

 

Fredi Flakus, inštalater

Gregor Košnik, serviser IV

Drago Slana, pleskar IV

Franc Sternad, zidar IV

Branko Bukovec, zidar IV

Drago Golob, čistilec I

Blaž Katič, komunalni delavec II

Boštjan Marn, komunalni delavec II

Vlasta Sivec, komunalna delavka II

Anamarie Steiner, komunalna del. II

Dušan Zajfrid, komunalni del. II

Stanislav Skok, komunalni del. II

Marija Šamec, čistilka II

Maksimiljan Kompoš, čistilec I

Anka Pivec, čistilka I