Domov Organi občine Nadzorni odbor

Nadzorni odbor

Člani (mandat 2018 do 2022)
  • Predsednik, Jožef Babič, SD
  • Podpredsednica, Urška Bolčina, LEVICA
  • Matjaž Mihelak, ZA
  • Marjan Viher, #SKUPAJ
  • Zdenko Štravs, 2x2

Mandatno obdobje 2018 do 2022

26.11.2020 ob 17.00
16.11.2020 ob 17.00
02.11.2020 ob 18.00
16.07.2020 ob 18.00
06.07.2020 ob 18.00
18.05.2020 ob 18.00
10.02.2020 ob 18.00
23.12.2019 ob 17.00
25.11.2019 ob 18.00
18.11.2019 ob 18.00
07.10.2019 ob 18.00
30.09.2019 ob 18.00
01.07.2019 ob 19.00
13.05.2019 ob 18.00
19.03.2019 ob 18.00
04.03.2019 ob 18.00
11.02.2019 ob 16.30

Mandatno obdobje 2014 do 2018