Domov Organi občine Občinski svet Odbor za družbene dejavnosti

Odbor za družbene dejavnosti

Člani (mandat 2018 do 2022)
  • Predsednik, Mihael Kranjčević, # SKUPAJ
  • Podpredsednik, Martin Lesjak, SD
  • Lilijana Jug, #SKUPAJ
  • Tamara Gornjak, 2x2
  • Aleksander Brunčko, SDS

Mandatno obdobje 2018 do 2022

02.12.2020 ob 17.00
23.09.2020 ob 18.00
15.06.2020 ob 20.00
20.05.2020 ob 18.00
30.01.2020 ob 18.00
11.12.2019 ob 17.00
02.10.2019 ob 18.00
18.07.2019 ob 18.00
27.06.2019 ob 15.00
17.04.2019 ob 17.00
03.04.2019 ob 18.30