Odbor za gospodarstvo in gospodarske javne službe

Člani (mandat 2018 do 2022)
  • Predsednik, Ladislav Pepelnik, #SKUPAJ
  • Podpredsednik, Lovro Bačun, 2x2
  • Član, Marijan Hertiš, ZA
  • Član, Branko Muršič, SD
  • Članica, Barbara Jert, ZA

Mandatno obdobje 2018 do 2022

01.12.2020 ob 18.00
22.09.2020 ob 17.00
19.05.2020 ob 18.00
28.01.2020 ob 17.00
10.12.2019 ob 19.00
01.10.2019 ob 19.00
26.06.2019 ob 19.00
18.04.2019 ob 19.00
04.04.2019 ob 19.00