Domov Organi občine Občinski svet Odbor za urejanje prostora

Odbor za urejanje prostora

Člani (mandat 2018 do 2022)
  • Predsednik, Martin Lesjak, SD
  • Podpredsednik, Lovro Bačun, 2x2
  • Član, Silvo Rep, #SKUPAJ
  • Članica, Barbara Jert, ZA
  • Član, Robert Leva, LEVICA

Mandatno obdobje 2018 do 2022

01.12.2020 ob 17.00
22.09.2020 ob 18.00
15.06.2020 ob 19.00
19.05.2020 ob 18.00
11.05.2020 ob 17.00
28.01.2020 ob 19.00
10.12.2019 ob 17.00
01.10.2019 ob 17.30
26.06.2019 ob 17.00
18.04.2019 ob 17.00
04.04.2019 ob 18.00