Domov Organi občine Občinski svet Statutarno pravna komisija (SPK)

Statutarno pravna komisija (SPK)

Člani (mandat 2018 do 2022)
  • Predsednica, Irena Kukovec Stajan, #SKUPAJ
  • Članica, Tamara Gornjak, 2x2
  • Članica, Petra Mušič, ZA
  • Članica, Aleksandra Koletnik, SD
  • Članica, Ljubica Kočnik Jug, #SKUPAJ

Mandatno obdobje 2018 do 2022

03.12.2020 ob 17.30
23.09.2020 ob 17.00
15.06.2020 ob 19.00
29.01.2020 ob 17.00
11.12.2019 ob 17.00
02.10.2019 ob 17.00
27.06.2019 ob 18.00
16.04.2019 ob 17.00
04.04.2019 ob 17.00