Odbor za izvedbo praznika občine Ruše (OIPOR)

Člani (mandat 2018 do 2022)
  • Predsednica, Mojca Potrč, 2x2
  • Podpredsednica, Vlasta Čobal Sedmak, ZA
  • Davorin Bandelj, LEVICA
  • Anita Polak, NLVP
  • Slavica Ajd, NLVP

Mandatno obdobje 2018 do 2022

26.05.2020 ob 17.00
09.03.2020 ob 17.00
07.05.2019 ob 19.00
18.03.2019 ob 16.30